Ring ring

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://userscloud.com/q95ivziobk9m
http://www.filedropper.com/kancelariaupadokonsumenckagguwr
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://squareblogs.net/timmnoel1/kancelaria-upadlosc-konsumencka
https://tranbergseverinsen6.webs.com/apps/blog/show/50183831-kancelaria-upad-322-o-347-263-konsumencka#comments

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka po zmianie regulacjiOdwiedzając fora o problematyce finansowej i kredytowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie chcemy rzucić trochę światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w polskim systemie prawnym, jednak do tej pory mogły z niej korzystać wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). Obecnie (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o obwieszczenie upadłości mogą się starać również osoby prywatne - konsumenci.

Aczkolwiek, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi wykonać szereg przesłanek. Na wstępie należy wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład jednostek, które zaciągnęły sporo deklaracji i kwoty rat przewyższają uzyskiwane przychody). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie musimy wskazać, że zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to temat rzeka i przy wnoszeniu odpowiedniego wniosku jest konieczna fachowa wiedza. Wobec tego poprawnym rozwiązaniem jest korzystanie z pomocy kompetentnego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE